Vitajte v spoločnosti KEN HYGIENE SYSTEM s.r.o.

Dobré miesto na začatie... 

Táto stránka je Vaším portálom k riešeniam od firmy KEN. Na stránkach môžete nájsť viaceré informácie o spoločnosti KEN Slovak sro, ako aj o riešeniach ponúkaných našou spoločnosťou.

Primárnym cieľom KEN Slovak je strojárska výroba pre materskú firmu KEN Dánsko. 

Vzhľadom na svoje výrobné kapacity, vieme ponúknuť vysokokvalitné zváranie nerezovej ocele, atď. 

Výroba plne sleduje požiadavky kvality zákazníka, pričom v oblasti zvárania vieme dodržať i náročné požiadavky na zváranie, od hrúbok 1mm vyššie.

Ako svetový výrobca dezinfekčných zariadení, ako sú priemyselné umývačky riadku pre Gastro priemysel, bed pan washers - zariadenia na dezinfikovanie vybavení používaných v nemocniciach (chirurgia, urológia - nočníky, bažanty, atď),  

V oblasti subdodávky s našimi zariadeniami ponúkame komplexné riešenia vybavení, t.j. nie len výrobkov, ale aj nerezového nábytku, skriniek, atď.

Viac informácii ohľadom našich zariadení nájdete na portály materskej firmy KEN A/S - www.ken.dk

 

KEN vízia...

Našou snahou je byť Vaším obchodným parterom v oblasti vývoja a implementácie systémov s dôrazom na environment, vysokú efektivitu a spoľahlivosť  pre naplnenie požiadaviek našich zákazníkov v hlavnej našej oblasti biznisu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami a radi splníme Vaše požiadavky na výrobky, subdodávky výroby, ako i poradenstva v oblasti zvárania nerezovej ocele.

 


TOPlist